2018

Vrijdag 30 Maart 2018
Zaal Open 18:00 uur
18:30 uur: Workshop Sandy Provacia

Smallteams (max. 5 personen)
1

Multi-Age demoteams (6 of meer personen)

1 The Flxn Army, Eindhoven
2 Keep On Moving, Gassel

Solo

Kids (2006>)
1  Mandy Rullens 
2 Hilde Donkers 
3 Laura de Kort
4 Fiene Donkers
5 Lara van Heck
6 Julie Coolen
7 Myke van der Wal
8 Jennifer v.d. Burgt

Junioren (2004-2005)
101 Laura van der Zanden 
102 Emily Wetzel 
103 Jasmijn van Pinxteren
104 Luna Kuijten 
105 Merel Donkers 
106 Isa van der Ligt 
107 Veerle Schakenraad 
108 Natalie Gaastra 
109 Jessie Bakker 
110 Jinte Hibma 
111 Dafne Clignett
112 Sarah Hopman
113 Shanya Hazevoet
114 Beyzanur Uncu 

Jeugd (2002-2003)
201  Sabrine Mosbah 
202 Eliza Galajeva 
203 Gigi Rutten 
204 Noa Otten
205 Sarah Bots
206 Vera van den Heuvel 
207 Lynn Bulthuis 
208 Selina Cornelissen

Senioren (2001<)
301  Janne de Haas
302 Britt van der Steeg

303 Cynthia Sellayiah
304 Yamila Schipper

 

Duo's:

Kids (2006>)
401  Julie Coolen en Lara van Heck
402 Hilde Donkers en Laura de Kort 

Junioren (2004-2005)
501 Veerle Schakenraad en Isa van der Ligt
502 Merel Donkers en Luna Kuijten 
503 Emily Wetzel en Mandy Rullens 
504 Jessie Bakker en Jinte Hibma 
505 Natalie Gaastra en Laura van der Zanden 
506 Fiene Donkers en Dafne Clignett
507 Sarah Hopman en Myke van der Wal
508 Shanya Hazevoet en Pleun Verbruggen

Jeugd (2002-2003)
601 Vera van den Heuvel en Sarah Bots
602 Noa Otten en Jasmijn van Pinxteren
603 Sabrine en Lisa Davelaar 
604 Lynn Bulthuis en Gigi Rutten

Senioren (2001<)
701 Yamila en Samantha Tena Hernandez

 

Zaterdag 31 Maart 2018
18:30 uur Zaal open
19:00 uur Workshop Ivan Tay
Demoteams

19:45 uur Kids (2006>) 
1  The Unbeatables, Zetten
2  Damage, Druten
3  Tiny Chaos, Ede
4  Royal 6, Sprundel

20:15 uur Junioren (2004-2005) 
1  TIOS, St. Anthonis
2  X-Faboulus, Eindhoven
3  The Beatfreaks, Zetten
4  Real Bounce, Druten
5  Lil Legends, Ede
6  Maximum Devotion, Arnhem
7  FutR, Turnhout (B)
8  Moov_n Squad, Cuijk
9 JB, Veghel
10 Chance4Dance Crew, Cuijk

20:55 uur Prijsuitreiking Kids

21:00 uur Jeugd (2002-2003)
1  X-Flavour, Eindhoven
2  Magnificent, Sprundel
3  The Beatbouncers, Zetten
4  Legion, Turnhout (B)

21:25 uur Prijsuitreiking Junioren

21:30 uur Workshop Lars Schuijling

22:20 uur: Prijsuitreiking Jeugd

22:30 uur: Senioren (2001<) 6-8 personen
1 Rough Diamond Crew, Ede
2 Rhythm Reflected, Arnhem

23:00 uur Senioren (2001<) 9 of meer personen
1  United Family, Ridderkerk
2  OriGinS, Turnhout (B)
3  X-Flair, Eindhoven
4  PIT Megacrew, Maaseik
5  X-Furious, Eindhoven
6  Hold It, Zetten
7  EQuality, Turnhout (B)
8  X-Falcons, Eindhoven
9  The Black Scorpions
10 Limited Generation, Ede
11 Soooo! United, Arnhem
12 Ignite, Turnhout (B)
13 D_Versity Crew, Cuijk
14 Mixed Movement, Lanaken (B)

00:00 uur Prijsuitreiking Senioren