2019

Vrijdag 19 April 2019
Zaal Open 18:00 uur
18:30 uur: Workshop Steven Benou

Smallteams (max. 5 personen)
1 Destination Skyline, Rotterdam (jeugd)
2 ADC, Tilburg (junioren)
3 Skyline Commandos, Rotterdam (junioren)
4 Upgrade, Tilburg (senioren)

Multi-Age demoteams (6 of meer personen)
1 The Boyz, Zeist  
2 LDC Family, Nijkerk 
3 V.I.P., Tilburg
4 Keep On Moving, Gassel
5 Endless, St Anthonis

Solo

Kids (2007>)
1  Megan Baatjes, Breda
2 Amaya Valle Robles, Tilburg
3 Lilou weiland, Breda
4 Janne de Laat, Tilburg
5 Izzie Rutten, Breda
6 Annabel Segers, Tilburg
7 Sita Verschuren, Breda
8 Nina Raaijmakers, Tilburg
9 Angelina Wu, Breda
10 Noa van Tetering, Tilburg
11 Leila Groot, Breda
12 Anne Kuijpers, Tilburg
13 Linde Schalk, Breda
14 Sanne Beer, Tilburg
15 Demi van Gerven, Breda
16 Iris Heeren, Tilburg
17 Fenne van Geel, Breda
18 Karlijn van Stralendorff, Tilburg
19 Mette Weijters, Breda
20 Myrthe Belt, Breda

Junioren (2005-2006)
101 Anne Warnier, Breda
102 Suus van Pelt, Tilburg
103 Anne-Mae Wei, Cuijk
104 Liza Heeren, Tilburg
105 Feline Ruskus, Breda
106 Ezra Necebet, Tilburg
107 Marley Zwijsen, Tilburg
108 Nora van Rijswijk, Breda
109 Leonie Payens, Tilburg
110 Anouk Caron, Tilburg

111 Pleun van Kalshoven, Breda
112 Moira Jansen, Tilburg
113 Nina Thijs, Tilburg
114 Chanice Vissers, Tilburg

Jeugd (2003-2004)
201 Maud Willems, Breda
202 Isabelle Doevendans, Tilburg
203 Sarah Dikse, Breda
204 Isebella Paans, Tilburg
205 Fabienne van Oosterhout, Breda
206 Nienke Janssen, Tilburg
207 Floor de Jong, Breda 
208 Josine Verkoeijen, Tilburg
209 Senna Zwijsen, Tilburg
210 Ruhne Torremans, Turnhout (B)
211 Lizet van Groos, Tilburg
212 Nadia Borré, Turnhout (B)

Senioren (2002<)
301 Eva Dam, Breda 
302 Marjolein Gouw, Tilburg
303 Anneloes Schoneveld, Tilburg
304 Kayleigh Debie, ...
305 Renee Mooiweer, Tilburg
306 Noëlle Tossings, Tilburg
307 Sharon van der Horst, Nijkerk
308 Maureen van Elderen, Tilburg
309 Carlijn Glasmacher, Tilburg
310 Pamela ten Bouwhuys, Nijkerk
311 Anne van Boxtel, Tilburg

Duo's:

Kids (2007>)
401  Lilou Weiland & Sofie Vos, Breda
402 Izzie Rutten & leila Groot, Breda
403 Janne de Laat & Nina Raaijmakers, Tilburg
404 Sita Verschuren & Angelina Wu, Breda
405 Linde Schalk & Indy Verdaasdonk, Breda
406 Amaya Valle Robles, Tilburg
407 Jasmijn Martens & Nouk Dobbenberg, Breda
408 Jolie Lippenloy & Sacha Kranenborg, Breda
409 Anne Kuijpers & Annabel Segers, Tilburg
410 Demi van Gerven & Myrthe Belt, Breda
411 Mette Weijters & Fenne van Geel, Breda
412 Not van Tetering & Sanne Beer, Tilburg
413 Mara Gomis & Mirre Fae van Dongen, Breda

Junioren (2005-2006)
501 Nora van Rijswijk & Lieselotte Hoeijmans, Breda
502 Karlijn van Stralendorff & Leonie Payens, Tilburg
503 Isa Knook & Marit Hagendoorn, Breda
504 Suus van Pelt & Liza Heeren, Tilburg
505 Anne Wanier & Feline Ruskus, Breda
506 Ezra Necebet & Marley Zwijsen, Tilburg
507 Moira Jansen & Anouk Caron, Tilburg
508 Dewi van Dors & Simone van den Broek, Breda 
509 Yarrona Netten & Yalisa Netten, Gassel

Jeugd (2003-2004)
601 Maud Willems & Sarah Dirkse, Breda
602 Lisa Schlette & Drew Ardon, Breda
603 Fabienne van Oosterhout & Suze Ossenblok, Breda
604 Floor de jong & Pleun Kalshoven, Breda
605 Ruhne Torremans & Nadia Borré, Turnhout (B)
606 Maïte Moeskops - Janne Lenaerts, Turnhout B)

Senioren (2002<)
701 Maureen van Elderen & Anneloes Schoneveld, Tilburg
702 Noëlle Tossings & Anne van Boxtel, Tilburg
Eva Dam & Kaat van Dijk, Breda
704 Renee Mooiweer & Carlijn Glasmacher, Tilburg

Zaterdag 20 April 2019
18:30 uur Zaal open
19:00 uur Workshop Sandy Provacia
Demoteams

19:45 uur Kids (2007>) 
1  No Label, Heeze
2 N-Unit, Genk (B)
3 Streetmonkeez, Arnhem
4 The Fuse Allstars, Breda
5 The Rebels, Breda
6 Fusion Crew, Breda
7 Mini Creators, Zeist
8 The Future, St. Anthonis
9 Little Dreamers, 's Heerenberg
10 Tiny Chaos, Ede
11 Mini Me, Oosterhout
12 The Kiddos, Raalte

20:20 uur Junioren (2005-2006) 
1  Crew 7, Heeze
2 Top Notch, Breda
3 All Eyes On Us, Breda
4 Yung Movement, Zeist
5 Synergie, 's Heerenberg
6 Maximum Devotion, Arnhem
7 United Beat Crew, Ede
8 Lil Legends, Ede
9 Bubblegum, Oosterhout

21:15 uur Prijsuitreiking Kids

21:20 uur Jeugd (2003-2004)
1  Lil' Peepz, Zeist
2 Reckless, Oosterhout
3 Revolution Crew, Bergeijk
4 The Fusion, Rosmalen

22:00 uur Prijsuitreiking Junioren

22:10 uur Workshop Lars Schuijling

22:55 uur: Prijsuitreiking Jeugd

23:00 uur: Senioren (2002<) 6-8 personen
1 Just Fun, Utrecht
2 Girls Next Generation, Genk (B)
3 Funky, Utrecht
4 Back To Back Crew, Houthalen (B)
5 Under Construction, Nijmegen
6 Sapphire, Rosmalen

23:30 uur Senioren (2002<) 9 of meer personen
1  D-Feet, Arnhem
2 New Era, Zeist 
3 The Unknown, Zeist
4 Recreation, Zeist
5 Limited Generation, Ede
6 Rough Diamond Crew, Ede
7 Destructive, Helmond
8 Sole Purpose, Bergeijk
9 Statement, Rosmalen
10 DB Family, Bergeijk

00:40 uur Prijsuitreiking Senioren