Uitslagen

Vrijdag 30 maart 2018

Small teams

  1. Upgrade, Tilburg
  2. ADC, Tilburg
  3. Unlimited, Escharen
  4. Get Ready, Tilburg
  5. Funkology, Utrecht

 

Multi-Age teams

  1. LDC Family, Nijkerk
  2. The Flxn Army, Eindhoven
  3. Messengers, Heeze
  4. US Impact, Elshout
  5. V.I.P., Tilburg
  6. Brutality, Escharen

 

Kids Solo

  1. Fiene Donkers
  2. Myke van der Wal
  3. Anne Cleven
  4. Julie Coolen
  5. Hilde Donkers
  6. Linde Paalman

 

Kids Duo

  1. Brit Smeets & Anne Cleven
  2. Julie Coolen & Lara van Heck
  3. Veerle Donga & Kyara Sulmann
  4. Hilde Donkers & Laura de Kort
  5. Demi van Gerven & Fenne van Geel
  6. Izzie Rutten & Lilou Weiland

 

Junioren Solo

  1. Luna Kuijten
  2. Lars Peters
  3. Jinte Hibma
  4. Myrthe Munten
  5. Isa van der Ligt
  6. Charlotte Meynendonckx

 

Junioren Duo

  1. Natalie Gaastra & Laura van der Zanden
  2. Jessie Bakker & Jinte Hibma
  3. Veerle Schakenraad & Isa van der Ligt
  4. Sarah Hopman & Myke van der Wal
  5. Myrthe Munten & Mila Wetzels
  6. Nadia Borré & Ruhne Torremans

 

Jeugd Solo

  1. Thomas Borghmans
  2. Lynn Bulthuis
  3. Sabrine Mosbath
  4. Gigi Rutten
  5. Sarah Bots
  6. Noa Otten

 

Jeugd Duo

  1. Vera van den Heuvel & Sarah Bots
  2. Lynn Bulthuis & Gigi Rutten
  3. Lars Peters & Ymke van Haren
  4. Noa Otten & Jasmijn van Pinxteren
  5. Sabrine & Lisa Davelaar
  6. Lieke van Rooij & Ilse Lagarde

 

Senioren Solo

  1. Jair Tijnagel
  2. Yamila Schipper
  3. Bob Kaaks
  4. Kayleigh Debie
  5. Cynthia Sellayiah
  6. Carlijn Glasmacher

 

Senioren Duo

  1. Bob Kaaks & Jair Tijnagel
  2. Yamila Schipper & Samantha Tena Hernandez
  3. Kayleigh Debie & Charlotte Meynendonckx
  4. Samantha Bonestroo & Anne Manten
  5. Lotte Maas & Carlijn Glasmacher
  6. Julie Beugelink & Xenia Abbenhuis
Zaterdag 31 maart 2018

Kids

  1. Mini Me, Oosterhout
  2. The Unbeatables, Zetten
  3. Young Movement, Zeist
  4. The Raiders, Den Bosch
  5. Damage, Druten
  6. The Fuse Allstars, Breda

 

Junioren

  1. X-Faboulus, Eindhoven
  2. Bubblegum, Oosterhout
  3. The Giants, Den Bosch
  4. Impact, Turnhout (B)
  5. Mooi_n Squad, Cuijk
  6. Fresh Fusion, Rosmalen

 

Jeugd

  1. Justified, Den Bosch
  2. Legion, Turnhout (B)
  3. Recreation, Zeist
  4. Reckless, Oosterhout
  5. 2BU, Veghel
  6. The Beatbouncers, Zetten

 

Senioren (6-8 personen)

  1. Boogie Boys, Zeist
  2. Base, Rosmalen
  3. Rough Diamond Crew, Ede
  4. 2Flame, Veghel
  5. The Akademikz, Zeist
  6. LD Crew, 's Heerenberg

 

Senioren (9+ personen)

  1. 2Furious, Veghel
  2. Avengers, Den Bosch
  3. X-Furious, Eindhoven
  4. The Black Scorpions, Druten
  5. Hold It, Zetten
  6. Amnesia, Zwaag
Jury rapporten:

Small teams

Multi-age teams

Kids

Junioren

Jeugd

Senioren 6-8

Senioren 9+

 

Met dank aan Andreas en Jolanda Minne

voor hun snelle verwerking van de uitslagen.

 

Bekijk de eerste foto's op Facebook: