Uitslagen

Vrijdag 14 April 2017

Small teams

  1. Messengers, Someren
  2. 4BeFive, Hoofddorp
  3. Blessed, Cuijk
  4. Upgrade, Tilburg
  5. New Message, Someren
  6. ADV, Tilburg

 

Multi-Age teams

  1. Black Out, Oosterhout
  2. LDC Family, Nijkerk
  3. US Impact, Tilburg
  4. Identity, Someren
  5. No Diggity, Brunssum
  6. Unbreakable, Oss

 

Kids Solo

  1. Charlotte Meynendonckx, Turnhout (BE)
  2. Mariska den Engelsen, Someren
  3. Indira Kostic, Sittard
  4. Bobbie Eveleens, Oss
  5. Luna Olgenbroek, Someren
  6. Mijke v.d. Wal, Cuijk

 

Kids Duo

  1. Mijke v.d. Wal - Sarah Hopman, Cuijk
  2. Anne – Britt, Sittard
  3. Anouk Simons - Indira Kostic, Sittard
  4. Nadia Borré - Ruhne Torremans (BE)
  5. Mila van Schie - Fleur Migchielsen, Escharen
  6. Ise - Isa, Oss

 

Junioren Solo

  1. Bibi Kleven, Someren
  2. Fajah Tersemas, Beek
  3. Shayenna Arends, Someren
  4. Selina Cornelissen, Cuijk
  5. Demi Gerrits, Hoofddorp
  6. Kim van der Rijt, Escharen

 

Junioren Duo

  1. Shanya Hazevoet - Pleun Verbruggen, Cuijk
  2. Dewi van Dorst - Kaat van Dijk, Breda
  3. Anne Warnier - Pleun Kalshoven, Breda
  4. Mijntje - Nikki, Tilburg
  5. Fabienne van Oosterhout -  Sarah Dirkse, Breda
  6. Simone v.d. Broek - Suze Ossenblok, Breda

 

Jeugd Solo

  1. Charelle Schell, Venlo
  2. Kayleigh Debie, Turnhout (BE)
  3. Amanda Wiersma, Hoofddorp
  4. Danielle van Hulzen,......
  5. Rufa Ummels, Beek
  6. Lindsey Wikkers, Hoofddorp

 

Jeugd Duo

  1. Charlotte Meynendonckx - Kayleigh Debie (BE)
  2. Amanda Wiersma - Demi Gerrits, Hoofddorp
  3. Demi Verwoert - Isa Nas, Cuijk
  4. Fleur Beusekom - Lindsey Wikkers, Hoofddorp
  5. Rufa Ummels - Fajah Tersemas, Beek
  6. Bo Verdonschot - Shayenna Hutuely, Cuijk

 

Senioren Solo

  1. Cefas Valdink, Amsterdam
  2. Pim Schellekens, Oosterhout
  3. Jayd Barbosa, Oosterhout
  4. Kristie Evers, Someren
  5. Carlijn Glasmacher, Tilburg
  6. Tom van Puymbroeck, Turnhout (BE)

Senioren Duo

  1. Sharon van der Horst - Maaike van 't Bosch, Nijkerk
  2. Anneloes Schoneveld - Carlijn Glasmacher, Tilburg
  3. Renee Mooiweer - Anne van Boxtel, Tilburg
  4. Noëlle Tossings - Maureen van Elderen, Tilburg
Zaterdag 15 April 2017

Kids

  1. Energy, Sittard
  2. Mini Creators, Zeist
  3. MOOV_N SQUAD, Cuijk
  4. N*Joy, Vianen
  5. Mini Me, Oosterhout
  6. The Unbeatables, Zetten

 

Junioren

  1. Trouble, Oosterhout
  2. Bubblegum, Oosterhout
  3. Maximum Devotion, Arnhem
  4. Lil Message, Someren
  5. The Beatfreaks, Zetten
  6. Lil' Peepz, Zeist

 

Jeugd

  1. MixD Up, Turnhout (B)
  2. 2BU, Veghel
  3. Recreation, Zeist
  4. Ignite, Turnhout (B)
  5. Soooooo! United, Arnhem
  6. United Beat Crew, Ede

 

Senioren (6-8 personen)

  1. Boogie Boys, Zeist (€ 400,- prijzengeld)
  2. The Legacy, Tilburg
  3. Reset, Oosterhout
  4. The Syndicate, Oosterhout
  5. Deep Devotion, Zwaag
  6. Young Generation, Sittard

 

Senioren (9+ personen)

  1. No Escape, Brunssum (€ 600,- prijzengeld)
  2. Pro-Motion, Zwaag
  3. EQuality, Turnhout (B)
  4. 2 Furious, Veghel
  5. OriGins, Turnhout (B)
  6. The Basement Crew, Zeist
Jury rapporten:

Small teams

Multi-age teams

Kids

Junioren

Jeugd

Senioren 6-8

Senioren 9+

 

Met dank aan Andreas en Jolanda Minne

voor hun snelle verwerking van de uitslagen.

 

Bekijk de eerste foto's op Facebook: